Leden BNI De Zwolse Leeuw

Iedere dinsdagochtend komen leden en gasten rond 6.30 uur bij elkaar. De tijd vóór en ná de bijeenkomst benutten wij om te netwerken. Ook plannen we 1-op-1 gesprekken in. Hierdoor leer je elkaar beter kennen, waardoor je meer meer voor elkaar kunt betekenen.

En aangezien alle BNI-leden hetzelfde doel hebben - meer omzet voor elkaar genereren - levert dit resultaat op: in 2016 leverden de aanbevelingen aan elkaar in totaal zo’n € 740.000 euro omzet op. Een bedrag dat we zonder ons netwerk gemist zouden hebben.

Bert Wieten

Autobedrijf

Frank van de Sande
T:
038 421 21 28
E: info@bertwieten.nl
I: www.bertwieten.nl

Bonbonnerie Borrel

Ambachtelijke chocolaterie

Peter van der Molen
T:
038 - 4216479 / 06 - 22964681
E: info@bonbonnerieborrel.nl
I: www.bonbonnerieborrel.nl

EchtKoffie

EchtKoffieEchtKoffie

Stephan Aerts
T:
06 - 16774656
E: stephan.aerts@echtkoffie.nl
I: www.echtkoffie.nl

fit20 Zwolle

Personal Training

David Kuperus
T:
06-24887644
E: david@fit20.nl
I: www.fit20zwolle.nl

Get Work

Arbeidsbemiddeling

Inge Wigbers
T: 06-380 77 657
E: iwigbers@getwork.nl
I: www.getwork.nl

OnlineInBeeld

OnlineInBeeld

Erwin de Wolff
T:
06 407 466 38
E: info@onlineinbeeld.nl
I: www.onlineinbeeld.nl

Personal Publish

Patricia EsterUitgeverij

Patricia Ester
T:038 - 3030220
E: patricia@personal-publish.nl
I: www.personal-publish.nl

puntJeroen

Journalistiek, tekstschrijver

Jeroen Kuiper
T:
06 155 120 30
E: info@puntjeroen.nl
I: www.puntjeroen.nl

Rijs Solutions

ICT

Bert van Rijssen
T: 038 447 7871
E: info@rijssolutions.nl
I: www.rijssolutions.nl

Rootz* reclame

Online en Offline media

Serge Siebelt
T:
06 223 715 24
E: serge@rootzreclame.nl
I: www.rootzreclame.nl

Sandd

Postbedrijf

Rik Takken
T:
06 - 51540835
E: rtakken@sandd.nl
I: www.sandd.nl

Slomp & de Graaf financieel adviseurs

Verzekeringen, Risico management

drs. Mathijn Slomp RC
T:
06-41624851
E: mathijn.slomp@slomp-degraaf.nl
I: www.slomp-degraaf.nl

Sloots Projectinrichting

Projectinrichting

Mike Sloots
T: 06 - 25052493
E: mike@slootsprojectinrichting.nl
I: www.slootsprojectinrichting.nl

Straetus Zwolle

Incasso

Edwin Rietberg
T:
088 044 00 86
E: e.rietberg@straetus.nl
I:www.straetus.nl

VivaVitaal

Coach, verzuimmanager

Susanne Ruiter
T:
06 468 062 97
E: info@vivavitaal.nl
I: www.vivavitaal.nl

VWC Office

Document Solutions

Robert Polinder
T:
038-3852400
E: robert@vwc.nl
I: www.vwc.nl

Meer omzet? Meer klanten? Schuif aan als gast!

Ons chapter bestaat uit ondernemers uit de regio Zwolle. We vormen een divers gezelschap: van vertegenwoordigers van grote organisaties tot zelfstandig ondernemers met veel werkervaring. Eén ding hebben we gemeen: we zijn enthousiaste netwerkers en we willen niets liever dan in een positieve sfeer en met een vleugje humor effectief zaken doen.

Hebben we je al nieuwsgierig gemaakt? Je bent van harte welkom -en natuurlijk vrijblijvend- als gast tijdens ons ontbijt! Bel 06-22371524 of mail naar contact@dezwolseleeuw.nl voor een uitnodiging...